עבודה מהבית – תכניות שותפים

עבודה מהבית - תכניות שותפיםשיווק היום הוא א’ – ב’ להצלחה בעולם העסקים. האפשרויות כיום רבות ומגוונות כל כך, בכל תחום ותחום, כך שללא שיווק טוב אי אפשר להגיע רחוק.

העולם נע בקצב מסחרר וכדי למכור צריך לתפוס את עיני הלקוחות, למשוך אותם ולתת להם בדיוק את מה שהם רוצים. האינטרנט הופך בשנים האחרונות להיות הנתיב השיווקי החזק ביותר, בו כל אחד יכול להפוך להיות משווק – גם אתם.

תכניות שותפים, או באנגלית – Affiliate Programs, הן אחד התחומים המפותחים ביותר כיום ברשת, ודרך מצוינת להרוויח כסף קל מהבית ללא כל השקעה כספית. רשתות שותפים מציעות אפשרות של שותפות בין מפרסמים לבעלי עסקים, בעלי אתרים, בלוגים ואנשים פרטיים. אפשר להרחיב אופקים ולהירשם לתכניות שותפים לא רק בארץ, אלא גם לתכניות שותפים בינלאומיות. כך אפשר להשיג עבודה מהבית בתכניות שותפים, כמקור הכנסה נוספת ואף כמשלח יד עיקרי.

מה הן תכניות שותפים?

תכניות שותפים הן שיטת שיווק באינטרנט. כשותפים, כל שעליכם לעשות זה להציב באתר או בבלוג שלכם קישורים או באנרים של החברות המפרסמות, ולקבל עמלה על כל פעולה שהגולשים באתר שלכם מבצעים. פעולה יכולה להיות חשיפה על ידי ביקור באתר, שליחת פרטים, הרשמה או מכירה. אפשר להשתלב בתכניות שותפים גם בארץ וגם בחו”ל.

מהו שותף?

שותף יכול להיות בעל עסק, בעל אתר, בעל בלוג, או כל אדם אחר אשר בבעלותו רשימת תפוצה חוקית. כדי להרוויח כשותפים עליכם להגיע לכמה שיותר אנשים, אם באמצעות אתר ואם דרך רשימת התפוצה שלכם. הרווח שלכם בתכניות שותפים תלוי ברמת החשיפה שלכם. לכן אם אתם בעלי בלוג, אתר או בעלי רשימת תפוצה רחבה, זה המקום בשבילכם.

מי הם המפרסמים?

כל חברה או אדם פרטי אשר מעוניין למכור דבר מה: קורסים, ספרים, טיפולים, בתי מלון, חברות קייטרינג, וכל דבר אחר שתוכלו להעלות בדעתכם. בין הגופים המפרסמים לביניכם – השותפים – עומד גורם נוסף, והוא החברה המתווכת, החברה שמוכרת את חומרי הפרסום עבור אותן חברות ומביאה אותם לידיכם.

איך נרשמים לתכניות שותפים?

ההרשמה לאתרי תכניות שותפים פשוטה ביותר ואינה כרוכה בתשלום. לאחר ההרשמה כשותפים תקבלו קוד אישי, ובאנרים או קישורים אותם עליכם להכניס לאתר או לבלוג שלכם, או לחילופין לשלוח לרשימת התפוצה. לאחר מכן כל מה שנשאר לעשות זה לחכות עד שתתחילו להרוויח. בסופו של דבר, לאחר השקעה מזערית, מדובר בהכנסה פאסיבית מעבודה מהבית, שיכולה להנפיק לכם רווחים יפים.

האם יש צורך בידע נרחב באינטרנט?

על מנת להשתתף בתכניות שותפים אין צורך בידע נרחב באינטרנט, מאחר והעשייה עצמה היא מאד פשוטה. כל שעליכם לעשות זה לפרסם את הקישורים והבאנרים באתר שלכם, ומאותו רגע הרווח הוא בהתאם לחשיפה. כלומר, הרווח שלכם מתכניות השותפים תלוי ברמת החשיפה של האתר או הבלוג שלכם ברשת.

כיצד מתבצע התשלום?

התשלום לא נעשה בכסף, אלא על ידי זיכויים שנשלחים בדואר, אותם ניתן להמיר לאחר מכן בכסף באמצעות פתיחת חשבון דרך ברוקרים של תכניות פרסום. הברוקר מנהל את החשבון עבורכם, והרווחים עבור החשיפות והמכירות נזקפים לזכותכם בחשבון, עד שתצברו סכום של 100 דולר, אז יישלח אליכם בדואר הסכום שנצטבר בחשבון באמצעות המחאה.

מה בכל זאת צריך להשקיע?

זמן. לא הרבה, אבל צריך להיות מוכנים להשקיע את הזמן הנדרש על מנת לפרסם את הקישורים ולהגדיל את החשיפה שלכם. אם תהיו מוכנים להשקיע את הזמן הנדרש, תוכלו להפוך זאת לעסק רווחי של ממש, בהשקעה של זמן יחסית מינימאלי, ושוב, ללא כל השקעה כספית. בסופו של דבר זו עסקה שממנה כולם מרוויחים – החברות מרוויחות פרסום, ואתם מרוויחים כסף קל וזמין.

אפשרויות נוספות של עבודה מהבית ברשת האינטרנט כוללות פתיחת חנות באיביי, מילוי סקרים בתשלום, כתיבת מאמרים ועוד.
קראו גם את סקירת עבודות נפוצות מהבית.